Ga naar de inhoud

* Transfers & Ploegen - Zeeland op de Fiets

* ZEELAND OP DE FIETS *
Menu overslaan
* Wieler Transfers 2026.      * Tips, berichten en foto's welkom :  info@zeelandopdefiets.nl



* ZEEUWSE RENNERS IN 2026 > BIJ WELKE PLOEG?
> Ook in het Zeeuwse wielrennen zijn er renners die voor een sportieve verhuizing kiezen. Veel jonge coureurs willen zich bij een andere formatie verder ontwikkelen en hopen hun ambities waar te kunnen maken.

> Voor de routiniers is het leuk om in een nieuwe omgeving te trainen en hun ploeggenoten kunnen dan in de koers voor een impuls zorgen.  




* THOOLSE LOTTE DE GRAVE NAAR PRO 19 TEAM DD GROUP PRO CYCLING         

                 
Lotte: "Ik kijk ernaar uit om volgend jaar voor DePloegOpDeRoot te rijden.
Ik heb veel zin om nieuwe ervaringen op te doen en samen met het team verder te groeien".





* BRITT DE GRAVE (THOLEN) OOK IN 2026 BIJ DD GROUP PRO CYCLING CONTINENTAL


* Britt de Grave (Tholen) over haar contract verlenging:
"Ook in 2026 rij ik weer voor DePloegOpDeRoot.
Ik kijk er erg naar uit om weer samen met de meiden te gaan koersen volgend jaar".






* QUINTY VAN DE GUCHTE (DRIEWEGEN) BLIJFT IN 2026 BIJ
CYCLINGTEAM VAN EYCK BELCO


* Bron : Cyclingteam Van Eyck Belco.







* TIMO DE JONG (GOES) VANAF 2026 FULL PROF BIJ TEAM PICNIC POSTNL












* Foto's : Sociale Media.






* SIEBE DEWEIRDT (OUDELANDE) T.M. 2026 BIJ TEAM FLANDERS BALOISE


* Foto : Peter Deweirdt.





* FLORIAN DOENS IN 2026 BIJ TIGERR CYCLING


> Florian Doens uit Oostburg koerst vanaf 2026 bij het Tigerr Cycling Team. De Zeeuws Vlaming zal debuteren in de KNWU junioren categorie. Florian wil in de toekomst focussen op de weg en graag meerdaagse wedstrijden rijden.

 

Tigerr Cycling Team is een ambitieus wielerteam dat zich richt op het ontwikkelen van jong talent. Met renners uit o.m. Belgie, Nederland en Frankrijk wordt elk seizoen aan een hechte formatie gewerkt waar teamspirit en groei centraal staan.
 
Dankzij de betrokkenheid en steun van Tigerr Business Cycling worden de renners niet alleen begeleid naar sportieve prestaties, maar ze krijgen ook professionele ondersteuning aangaande trainingsfaciliteiten en wedstrijdprogramma. Alle taken staan onder slogan: Samen sterk op en naast de fiets.    (19 oktober)

 



* ZRTC THEO MIDDELKAMP NEEMT AFSCHEID VAN JEUGDTALENT JENS DEKKERS


> Jens Dekkers (foto) vertrekt na een zeer succesvolle periode in de jeugd van ZRTC Theo Middelkamp naar een Belgische formatie.
Het Zeeuws Vlaamse talent, met de sprint als sterkste wapen, won in de jongeren reeksen tientallen wedstrijden bij de zuiderburen en in zijn thuisland.

Foto: In 2025 behaalde hij in Oldenzaal de Nederlandse titel in KNWU jeugdcategorie 7. Met zijn snelle benen vloerde Dekkers na 41 km. 80 concurrenten. Volgend jaar debuteert Dekkers in het nieuwelingen peloton.


De zoon van oud profrenner Hans Dekkers gaat vanaf het nieuwe wegseizoen koersen bij het befaamde opleidingsteam Acrog Tormans - Balen BC. De renner uit Ijzendijke wil geleidelijk stappen maken op de wielerladder en hoopt dat de huidige groei doorzet. (oktober 2025)





* UMBERTO HOOGERLAND IN 2026 BIJ DRC DE MOL


Foto: DRC de Mol.   > De 21 jarige Zeeuw komt over van het Hubo-Scott Cycling Team in Belgie waar hij afgelopen seizoen reed. Hoogerland fietst nog niet lang en heeft volgens de Dordtse Renners Club nog veel groei mogelijkheden de komende jaren. Zijn specialiteit is bergop rijden wat een goede aanvulling is op de huidige selectie van DRC de Mol.
 
> Hoogerland koerste in 2025 veel op Belgische bodem. In zijn thuisland stond hij op de startlijst in de Dorpenomloop Dwars door Drenthe (45 ste). Bij een KNWU criterium in Huijbergen kwam de Bevelander als 28 ste over de finish.   (13 oktober)





* MEGAN ARENS FIETST VOLGEND SEIZOEN
BIJ DE OPLEIDINGSPLOEG VAN TEAM PICNIC POSTNL


> Megan Arens fietste in 2025 bij de formatie Grouwels-Watersley R&D Road Team.
Volgend seizoen zal de oud jeugdrenster van ZRTC Theo Middelkamp
het tenue dragen van Team Picnic PostNL.


> Op haar scorelijst 2025 staan overwinningen en ereplaatsen in binnen en buitenland. Arens pakte de zege in o.m. het NK Tijdrijden in Surhuisterveen, het Brabants kampioenschap tijdrijden. Verder was ze de beste in de Omloop van de Beemster binnen de KNWU Toekomstcup en de Trofeo Alfredo Binda.
In haar thuisprovincie reed Arens naar de 13 de plaats in de Toekomstcup rond Philippine. Verder nog tweede plaatsen in de Belgische klassiekers Ronde van Vlaanderen en Gent - Wevelgem.   (5 oktober)





* JOCHEM KERCKHAERT BLIJFT IN 2026 BIJ BEAT CYCLING CLUB

       
* Bron : Beat Cycling Club  -  september 2025.





Terug naar de inhoud